| Kancelaria
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-1.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Kancelaria

Siedziba Kancelarii Adwokackiej Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej i Adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego znajduje się w centrum Łodzi, w zabytkowej i prestiżowej części miasta, znanej z tradycyjnej architektury i ujmującej atmosfery.

 

Nasza kancelaria oferuje potencjalnym Klientom wysokiej jakości porady i opinie prawne, profesjonalne opracowania pism procesowych, sądowe oraz pozasądowe rozstrzyganie sporów na drodze mediacji lub negocjacji, a także reprezentowanie przed sądem, urzędami jak i prokuraturą.

 

Pomoc prawna jaką Kancelaria Adwokacka udziela Klientom nie ogranicza się do powierzchownej kilkuminutowej porady prawnej. Prowadzimy aktywny dialog z Klientami, a Kancelaria w sposób kompleksowy podchodzi do problemów z jakimi się do nas zwracają.

 

Nasz zespół stanowią zaangażowani prawnicy z nieszablonowym podejściem do spraw. Znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawnych, wieloletnie doświadczenie oraz szeroki wachlarz wygranych procesów pozytywnie wpływa na wizerunek i renomę naszej Kancelarii.

 

Aby zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania, każdą formę współpracy oraz wynagrodzenia ustalamy indywidualnie.

 

Informujemy, iż w każdy ostatni piątek miesiąca Kancelaria udziela bezpłatnej pomocy prawnej osobom o niskim statusie majątkowym.