| Adwokat Rozwód Łódź | Sprawy rozwodowe | Kancelaria adwokacka Chróścielewska & Chróścielewski
22121
page,page-id-22121,page-child,parent-pageid-21716,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-1.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
 

Rozwód

POMOC ADWOKATA – SPRAWY ROZWODOWE

Sąd może orzeec rozwód jeśli zostały łącznie spełnione ustawowe przesłanki art.56 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, mianowicie doszło to trwałego i zupełnego rozkładu pożycia małżeńskiego. Rozwód pociąga za sobą daleko idące konsekwencje prawne dotyczące orzekania winie w rozkładzie pożycia, opieki nad dziećmi, alimentów czy kwesti podziału składników majątku wspólnego. Dlatego też pomoc adwokata rozwodowego posiadajacego doświadczenie oraz znajomość praktyk sądowych jest tak istotna.

Sprawy rozwodowe wymagają od adwokatów niezwykłej dyskrecji, wyczucia oraz profesjonalnego wsparcia merytorycznego. Poczucie bezpieczeństwa jest dla Klienta jednym z ważniejszych czynników, dlatego adwokat prowadzący sprawę rozwodową na bieżąco przedstawia rzetelne informacje o etapie postępowania sądowego. Co więcej, w trudnych i skomplikowanych sytuacjach reprezentuje Klientów w ich imieniu.

Jako Kancelaria Adwokacka podejmujemy walkę o ochronę mienia naszych Klientów, a także określenia sposobu wykonania władzy rodzicielskiej. Pomagamy również w rozstrzyganiu o istotnych sprawach dotyczących potomstwa (kontaktu, przyznania praw wychowawczych itp.), a co za tym idzie świadczymy kompleksową pomoc prawną w formie wszystkich mogących się pojawiać na etapie orzekania czynności prawnych. Z naszą pomocą rozwód nie będzie ciągnął się latami.

Zapraszamy do sprawdzenia innych świadczonych usług w zakresie prawa rodzinnego tutaj