Opinie

Adw. Magdalena Chróścielewska

Prawo rodzinne

Chciałam podziękować Pani Magdalenie Chróścielewskiej za okazaną mi pomoc i wsparcie w trudnych dla mnie chwilach. Pani Chróścielewska to nie tylko utalentowana i pracowita prawniczka, ale również po prostu miła i ciepła osoba. Nigdy nie sądziłam, że adwokat poza pomocą w zakresie prawa, okaże mi też aż tyle zrozumienia i psychicznego wsparcia.

Świetna i nieoceniona pomoc przy rozwodzie z byłym mężem. Prawnicy z tej kancelarii poprowadzili mnie przez rozwód krok po kroku. Dodatkowo muszę przyznać, że ceny są adekwatne do wysokiej jakości usług. Jestem bardzo zadowolona z pomocy, którą od nich otrzymałam i śmiało mogę wszystkim polecić.

Jeżeli macie jakikolwiek problem z alimentami i szukacie dobrego prawnika to ta kancelaria będzie na pewno świetnymwyborem. Pracują tam ludzie na mega wysokim poziomie. Jestem im wdzięczna za całą pomoc, którą od nich otrzymałam!

to kancelaria do której będę wracał zawsze kiedy będzie taka potrzeba. to ich poprosiłem o pomoc gdy była żona chciała wyłudzić ode mnie coraz to większe alimenty. wiedziałem że na to sobie już nie mogę dłużej pozwolić. bez takiego adwokata nic bym nie wskórał.

miałam okazję korzystać z usług kancelarii pani mecenas chróścielewskiej. zgłosiłam się do nich odnośnie podziału majątku przy rozwodzie z moim ex-mężem. podeszli do mojej sprawy bardzo profesjonalnie, za co jestem im wdzięczna.

Rzetelna, kompetentna, profesjonalna, umiejąca wysłuchać w pełni i cierpliwie przedstawianej przez klienta sprawy, przebojowa i powalająca na sali sądowej, jest gwarancją wygranej
sprawy.Polecam!!!!

Była moim adwokatem podczas bardzo trudnego dla mnie rozwodu. Jest rewelacyjna. Wygrała sprawę i do tego wywalczyła bardzo wysokie alimenty na mnie i córeczkę.

Pani adwokat, Magdalena Chróścielewska, jest wysokiej klasy fachowcem w dziedzinie jaką stanowią sprawy rozwodowe.W sposób niezmiernie profesjonalny przygotowała wszelka
dokumentację dotyczącą mojej sprawy.

Współpracuję z Panią Mecenas od prawie pół roku. Nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze mogę liczyć na jej pomoc. Nie znam innego adwokata, który tak bardzo angażuje się w prowadzane sprawy. Bardzo gorąco polecam.

Pani Mecenas nie dość, że wykazała się ogromną wiedzą i umiejętnościami, to jeszcze pomogła mi, jak kobieta kobiecie, przejść ten trudny okres w moim życiu. Dziękuję.

Polecam bardzo!!! osoba konkretna godna polecenia,dobry kontakt, profesjonalizm, prawo rodzinne ma w małym palcu:) Jezeli ktos szuka adwokata to juz nie musi szukac.naprawde
warto!!!!

Jestem bardzo wdzięczna Pani Chróścielewskiej za szybkie przeprowadzenie mojego rozwodu. Obyło się bez nieprzyjemności i zawiłości w kwestii alimentów i opieki nad moim synem. Pani mecenas podczas spotkań zawsze służyła mi radą. W zasadzie dzięki niej zakończyłam pewien duży rozdział w swoim życiu. Dziękuję.

Potwierdzam poniższe opinie!Bardzo dobry fachowiec! Miałam rok temu bardzo trudną sprawę rozwodową, w którą wchodziły tematy majątkowe. Z pomocą Pani adwokat udało mi się szybko i w miarę bezboleśnie ogarnąć temat! Pełen profesjonalizm. Polecam!

Prowadziła moją sprawę rozwodową a później o podwyższenie alimentów od byłego męża. Jest Super ! Polecam ją wszystkim kobietom w potrzebie!

Bardzo dobry fachowiec!! Pani adwokat prowadziła moją sprawę rozwodową i dzięki jej fachowej i profesjonalnej pomocy sprawa się dobrze zakończyła. Dobry adwokat, który przede wszystkim słucha i stara się i naprawdę konkretnie poradzi i zajmie się wszystkim. Moi znajomi też korzystali z pomocy tej kancelarii i także są zadowoleni.

Pani mecenas została mi polecona przez koleżankę. Początkowo nie miałam odwagi złożyć pozwu rozwodowego i rozpocząć te całą machinę-przerażały mnie po porostu wszystkie procedury sądowe oraz koszty etc. Pani adwokat w bardzo fachowy i ludzki sposób zajęła się moją sprawą i poprowadziła ją w ten sposób, że na sali sądowej czułam się bezpiecznie i pewnie. Polecam
kancelarię Pani adwokat Chróścielewskiej każdej kobiecie, która znajdzie się w podobnej do mojej sytuacji.Dzięki pani Chróścielewskiej rozwiodłam się i mam tę traumę już za sobą – profesjonalnie i
z klasą.

Świetny fachowiec!! Indywidualne, ludzkie podejście do każdej sprawy i każdego klienta. Bardzo pozytywnie mnie to zaskoczyłó tak jak i pełen profesjonalizm i to, że ta kancelaria naprawdę skutecznie działa i pomoga. Nie sądziłam, że moja sprawa rozwodowa zakończy się tak szybko i w miarę bezboleśnie. Polecam!!

Mogę polecić kancelarię pani Magdaleny Chróścielewskiej z czystym sercem. Pełen profesjonalizm w wykonywaniu zawodu, mnie pani adwokat pomogła w sprawie związanej z
alimentami z którą zupełnie nie mogłam sobie wcześniej poradzić, nawet z pomocą innych osób które nazywały się „fachowcami”.

Polecam zdecydowanie tą kancelarię.Profesjonalne podejście do klienta i zaangażowanie w sprawę. Mój rozwód to był naprawdę trudny „orzech do zgryzienia”, a dzięki pomocy tej kancelarii i adwokat Magdalenie Chróścielewskiej jakoś przez to przebrnęłam i wszystko pozytywnie dla mnie się skończyło.

Dobra jest adwokat Magdalena Chróścielewska. Przyjmuje w samym centrum Łodzi! Profesjonalny fachowiec, który zajmuje się w dużej mierze właśnie sprawami rodzinnymi. Dzięki
niej w miarę bezboleśnie przeżyłam swój rozwód. Dobry adwokat z ludzkim podejściem i cenami, które nie zabijają. (…)

Prawo spadkowe

Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojej sprawy i łatwości w kontakcie. W końcu czułam się jak człowiek i nie musiałam się prosić o konsultację, dokumenty.

Ja jestem bardzo zadowolony z podziału majątku i pomocy pani mecenas. jak dla mnie wszystko
zostało przeprowadzone dokładnie i fachowo.

Miła i pomocna Pani adwokat. Co najważniejsze, wygrała sprawę. Polecam innym, bo jestem
bardzo zadowolona 🙂

Skuteczny adwokat z indywidualnym podejściem do klienta! Polecam gorąco. Korzystałam z usług kancelarii rok temu i z naprawdę czystym sumieniem mogę polecić, bo jest to profesjonalny fachowiec!

Miła i skuteczna w działaniu. Nie mogę się do niczego przyczepić. Polecam jesli ktoś chce podjąc
z tą Panią współpracę.

Pani Magdalena prowadziła moja sprawę dotyczącą rozwiązania problemu spadkowego. Wszystko przeprowadzone w miłej atmosferze, minimum biurokracji. Pani adwokat ma bardzo dobre
podejście do klienta, jest empatyczna, poza tym bardzo profesjonalna w swoim fachu. Nie żaluję tego wyboru i na pewno będę korzystal gdy będzie na to potrzeba. Polecam każdemu, najlepszy
adwokat!

Korzystałam z usług Pani Adwokat w sprawie o podział spadku i szczerze mówiąc rzeczywiste działania przerosły moje oczekiwania. Dziękuję Pani najmocniej i zawsze będę Panią polecać, bo myślę, że nikt nie załatwiłby tej sprawy lepiej.

Pani Mecenas to niezwykle kompetentna osoba. Reprezentowała mnie w sprawie spadkowej i przyznam, że efekty, które osiągnęła bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Serdecznie polecam
panią Chróścielewską!

Witam. Pani Magdalena pomogła mi w sprawie testamentu. Dzięki pomocy Pani adwokat uzyskałam to co mi się słusznie należało. Pani Magda rzetelnie przygotowała się do rozprawy oraz
sumiennie zapoznała się z dokumentami.

Europejski styl pracy całej kancelarii. Pani Mecenas, jako profesjonalistka w branży, zarządza całą grupą prawników, którzy tworząc zgrany team potrafią znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze prawnicze pytania. Polecam!

Miałem bardzo nieprzyjemną sytuację w rodzinie, nie mogliśmy się dogadać na temat spadku po prababci. Dzięki pani mecenas udało się wszystko załatwić na korzyść, a dodatkowo naprawiłem stosunki rodzinne. Serdecznie polecam!

Jeżeli chodzi o wszystkie kwestie związane z zasiedzeniem, czy podobnymi sprawami to Pan mecenas świetnie sie na tym zna. Gdyby nie jej pomoc to nie wiem jak bym sobie poradziła. Widać, od razu że ma dobry stosunek do klienta i za wszelką cene chce mu pomóc.

Pani mecenas Chróścielewska bardzo pomogła mi przy podatku od darowizny. Niestety ja sam nie mam o tym zielonego pojęcia. Za bardzo poplątałem się w tej papierkowej robocie. Gdyby nie ona,na pewno bym sobie nie poradził.

Dostałem niefortunny spadek. Okazało się, że więcej z nim problemów, niż z niego pożytku. Na szczęście pani mecenas pomogła mi to wszystko ogarnąć i dzięki niej udało mi się na tym spadku zyskać, a nie stracić 🙂

Miałam sprawę sądową dotyczącą wydziedziczenia mnie z majątku rodzinnego. Dawne konflikty odżyły i nie mogłam dogadać się z rodzicami. Wiedziałam, że chcąc odzyskać to, co wcześniej mi obiecali i co mi się też z mocy prawa należało będę musiała znaleźć dobrego adwokata.A takim okazała się p. mecenas Magdalena Chróścielewska. Widać było, że ma już wieloletnie
doświadczenie w sprawach spadkowych.

Pani Magdalena Chróścielewska pomogła mi rozwiązać od strony prawnej sprawę zachowku. Nie miałam pojęcia jak zabrać się do tego tematu, więc uznałam, że zwrócę się o wsparcie do jakiegoś adwokata. W Łodzi najczęściej podawano mi to nazwisko i muszę przyznać, że trafiłam na prawdziwą specjalistkę od prawa spadkowego, a jednocześnie na bardzo sympatyczną osobę.

Prawo cywilne

Miła, konkretna, na wszystkie pytania udziela odpowiedzi, przykłada się do spraw które prowadzi. A co najważniejsze wygrała nasza sprawę.

Duży plus za merytoryczne przygotowanie i dokładne zapoznanie się z moją sytuacją. Być może to zadecydowało o sukcesie 🙂 Na plus też łatwy kontakt – czułem, że Pani mecenas ma zawsze dla mne czas.

Bardzo fachowa prawniczka. sluzyla pomoca i rada w zawilosciach procesu sadowego. ulatwiony kontakt – pani mecenas praktycznie zawsze znalazla dla mnie czas.

Profesjonalistka w każdym calu – jest konkretna, szybko kojarzy fakty, potrafi doskonale argumentować, zawsze znajdowała czas na rozwianie wszelkich moich wątpliwości, nie ma
problemu ze skontaktowaniem się z nią telefonicznie i e-mailem. Na prawde rzetelny, dobry adwokat w Łodzi.

Polecam Panią Adwokat – wykazała się duża skutecznością w trudnej sprawie, przekazywała każdą informację w sposób przystępny, odpisywała na wszystkie e-maila błyskawicznie. Słowna, rzetelna, dzięki niejwygraliśmy sprawę. Polecam gorąco, naprawdę dobry i skuteczny adwokat z Łodzi.

Korzystałam z pomocy Pani Magdaleny kilka tygodni temu. Myślałam, że będzie to przeciętna pomoc, a okazało się, że byłam w bardzo wielkim błędzie. Wszystko dopięte na ostatni guzik, rozprawa wygrana. Jestem wdzięczna Pani mecenas za czas ktory mi pświęciła i uzyskany efekt! Zdecydowanie polecam!

Polecam pomoc Pani adwokat w sprawach trudnych i skomplikowanych. Uzyskałem pomoc
pomimo, że nie było już nadziei. Dziękuje bardzo i polecam.

Uważaj zanim wynajmiesz komuś mieszkanie. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Ja trafiłem źle i musiałem skorzystać z usług prawnika, aby odzyskać swoje. Na szczęście znalazłem Kancelarię Mecenas Chróścielewskiej, która pomogła mi wszystko odzyskać. Z nawiązką 🙂

Fachowa pomoc Pani Magdaleny powinna być doceniana nie tylko przez jej klientów. Gdy tylko będe potrzebował porady prawnej lub pomocy związanej z prawem na pewno zgłoszę sie do niej. Już wiele razy uratował mnie z opresji.

Z czystym sumienie mogę polecić mecenas Magdalenę Chróścielewską. jej szeroka wiedza i umiejętności zdecydowanie pomagają w rozwiązaniu wielu licznych spraw.

Miałem problem z najemcą jednego z moich lokali – mimo zawartej umowy nie wywiązywał się z niej (nie płacił, nie dbał o wynajmowane mienie etc.). Nie wiedziałem w jaki sposób samemu poradzić sobie z tym problemem. Gdyby nie pomoc Pani Magdaleny Chróścielewskiej pewnie nadal bym się męczył z tym najemcą. Na szczęście – zgodnie z literą prawa – udało się w miarę
polubownie załatwić temat. Wiedza Pani mecenas, jak i sposób podejścia do klienta – jest na bardzo wysokim poziomie.

Miałam problem przy zniesieniu współwłasności. Ja niestety nie jestem zbyt obeznana w tych kwestiach dlatego też zdecydowałam się na pomoc profesjonalisty jakim jest Pani Mecenas. Teraz wiem, ze bez niej bym sobie nie poradziła. Dzięki jej pomocy sprawa przebiegła szybko i bez kłopotów.

Nie mogłam dogadać się z koleżanką, z którą do niedawna jeszcze prowadziłam firmę, w kwestii zniesienia współwłasności samochodu firmowego. Ja nim więcej jeździłam i dbałam o niego. Koleżanka była innego zdania. Niestety musiałyśmy to rozstrzygnąć na sali sądowej. Zdecydowałam się na p. Magdalenę Chróścielewską, bo wiedziałam, że ma bardzo dobrą renomę w Łodzi, co zresztą potwierdziła w sądzie. Sprawa skończyła się pozytywnie dla mnie.

Adw. Wawrzyniec Chróścielewski

Prawo karne

Bardzo skuteczny adwokat w zagadnieniach prawa karnego. Polecam do współpracy.

Pan mecenas Wawrzyniec Chróścielewski jest naprawdę dobry w sprawach karnych. Z czystym sumieniem go polecam . Solidny, słowny zawsze doskonale przygotowany do sprawy,
zaangażowany, a przede wszystkim kompetentny i skuteczny. Doświadczenie i wiedza godna podziwu. Moja sprawa była bardzo trudna i skomplikowana. Dotyczyła udziału w zorganizowanej
grupie i dużej ilosci narkotyków. Wart każdej złotówki!!!

Bardzo skuteczny adwokat. Pomógł mi w sprawie karnej. Bardzo go polecam.

Mecenas bronił mnie w sprawie karnej w Łodzi. Wykazał się zaangażowaniem oraz dużą wiedzą – skończyło się korzystnie dla mnie. Dodatkowo pan Adwokat to przesympatyczny człowiek.
Polecam ze spokojnym sumieniem

Dzieki panu mecenasowi Wawrzyńcowi Chróścielewskiemu uniknąłem wysokiego wyroku, gdyż dostałem zarzuty rozboju i to z użyciem noża. Byłem w szoku. Mój poprzedni adwokat dogadał się już nawet na karę z prokuratorem . Mówił ze sprawa jest przegrana. Spotkałem się adwokatem Chróścielewskim ,ojciec mi go znalazł. Mecenas na początku nic nie obiecywał, ale jak zapoznal
się z moją sprawę powiedział, że postara sie mnie z tego wyciagnąć. Dzięki Mec. po 2 miesiącach prokurator umorzył moją sprawę. A facet który mnie tak załatwił sam ma teraz duże problemy.
Polecam!! Jestem bardzo zadowolony!!!

Pan Mecenas jest bardzo otwarty na klienta, widać, że pragnie pomóc i faktycznie to robi. potraktował mnie bardzo indywidualnie, skupił się całkowicie na mojej sprawie i nie odpuszczał drugiej stronie; Podobało mi się to, że zapłatę poprosił dopiero po tym jak już było wszystko wyjaśnione i ustalone. A nie jak u innego adwokata miałem: płać kliencie z góry i wtedy łaskawie pomyślimy co i jak zrobimy. Świetny i skuteczny adwokat, obrońca od spraw karnych w Łodzi.

Polecam w sprawach karnych. Prowadził sprawę mojego kolegi o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu – wszystko dobrze się skończyło. Chrościelewski jest skuteczny i rzetelny, poza tym wkłada dużo pracy w pomoc prawną klientom.

Skuteczny i solidny adwokat. Świetnie zna się na sprawach karnych i widać, że bardzo angażuje się w pomoc klientom.

Mecenas Chróścielewski to bardzo dobry adwokat! Szukałem u niego pomocy dla syna. Ciesze się że tak szybko się nami zajął. Już dawno po sprawie, nie muszę się stresować. Jeszcze raz dziękuję za pomoc wtedy.

Świetny adwokat, zwłaszcza w sprawach karnych. Okazał się bardzo pomocny w mojej sprawie o wypadek drogowy. Nie było żadnych problemów z kontaktem, poza tym na wszystkie rozprawy
przychodził przygotowany.

Naprawdę dobry adwokat z Łodzi – osobiście sprawdzony. Bardzo dobrze zna się na prawie i postępowaniu karnym. Okazał się bardzo skuteczny w sprawie mojego brata o wypadek drogowy.
Polecam!

Mecenas W. Chróścielewski jest adwokatem godnym polecenia. Zna się na prawie karnym i jestem mu bardzo wdzięczna za wygranie sprawy. Poza tym duży plus za przygotowanie i szybkość w działaniu.

Mecenas W. Chróścielewski prowadził moją sprawę o rzekome prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Bardzo mu dziękuję, gdyż sprawę wygrał. Jest to bardzo konkretny i znający się na prawie karnym człowiek. Współpracując z nim mogłam odczuć jego indywidualne podejście do klienta, co w dzisiejszych czasach jest cechą mało spotykaną. Jeszcze raz dziękuję.

Mecenas Chróścielewski prowadził moją sprawę o spowodowanie wypadku drogowego. Gdyby nie
on to nie wiem jak by się to skończyło. Pełen profesjonalizm, oraz ogromna wiedza z prawa
karnego.

Najlepszy adwokat od prawa karnego, jakiego miałam okazję spotkać. Mimo wysokiej kary grożącej mojej siostrzenicy za jej młodzieńcze wybryki, zaangażowana postawa Pana Wawrzyńca
pozwoliła ją znacznie złagodzić. Kradzieże, rozboje, inne wyskoki – nie było ciekawie, groził jej poprawczak, ale Pan mecenas doprowadził do tego, że skończyło się na nadzorze kuratora. Dzięki
Bogu.

Adwokat W. Chróścielewski prowadził niedawno sprawę mojego syna. Niestety dzieciak mocno narozrabiał i gdyby nie pomoc adwokata to skończyłoby się nie cieciekawie. Na szczęście mecenas zna się doskonale na prawie karnym, co było widać i ma indywidualne podejście do sprawy.

Naprawde skuteczny obronca w sprawach karnych. Uratowal mi zycie.!!! Jeszcze raz dziekuje:)

Pan Mecenas jest świetnym człowiekiem. Do klienta ma faktycznie indywidualne podejście i nikogo nie traktuje jako złoczyńce. A prawo karne to jego konik 😉

Mecenas Chróścielewski zna się doskonale na prawie karnym. Do tego sprawę prowadzi angażając się w nią z pełnym profesjonalizmem. No i najważniejsze, że jest skuteczny.

Bardzo polecam Mecenasa Wawrzyńca Chróscielewskiego ! Zdziałał cuda ! Dziękujemy mu bardzo za zainteresowanie się Naszą sprawą, ludzkim podejsciem oraz bardzo dobrze wykonaną
pracę ! Polecam raz jeszcze!

Prawo pracy i sprawy ZUS

Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski prowadził moją sprawę z prawa pracy. Pracodawca zwolnił mnie dyscyplinarnie z pracy. Myślałam, że oszaleję z rozpaczy. Moja przyjaciółka umówiła mnie do mecenasa i prawie siłą mnie do Niego zaprowadziła do kancelarii. Postanwiłam jednak walczyć w sądzie. Mecenas nie dał się miczym zaskoczyć w sądzie. Na sali reagował na czas, jest bardzo
inteligentny, budził zaufanie moje i sądu. Człowiek może czuć się spokojny przy takim prawniku. No i najważniejsze mecenas okzał się bardzo skuteczny, bo wygraliśmy sprawę. Nigdy nie zapomnę
Miny mojego pracodawcy jak sędzia powiedział jaki jest wyrok. Mecenas Chróścielewski to po prostu dobry adwokat. Szczerze polecam.

Plus za skuteczność i szybkość w działaniu. Polecam do współpracy.

Bardzo dobry i skuteczny adwokat z prawa pracy. Polecam!!!

Mecenas W. Chróścielewski zna się na swojej pracy. Byłem u niego na poradzie, później poprowadził mi sprawę przeciwko mojemu byłemu pracodawcy.Udało się wygrać.

Pan mecenas Chróścielewski jest naprawdę godny polecenia. Bardzo mi pomógł i wygrał moją sprawę o niesłuszne zwolnienie mnie z pracy. Zawsze doskonale przygotowany i niezwykle
skuteczny. Cieszę się, że to on mnie reprezentował.

Polecam!!! prowadził mi sprawę dotyczącą odwołania od dyscyplinarnego zwolnienia z pracy. Zawsze zjawiał się na sprawach w sądzie bardzo dobrze przygotowany, sprawnie i mądrze zadawał pytania.naprawdę bardzo mi pomógł.Wynik był taki, że mojemu pracodawcy opadła szczeka:)Dlatego pisze z czystym sumieniem że warto korzystać z jego usług. Dla mnie najlepszy
adwokat z prawa pracy jeśli chodzi o Łódź.

Bardzo polecam mecenasa W. Chróścielewskiego. Widać, że angażował się w moją sprawę i dzięki posiadanym umiejętnościom wygrał ją. Jest bardzo dyspozycyjny, niestety ze względu na małe dziecko nie mogłam zawsze się spotkać, jednak Pan adwokat dostosowywał zasze termin, tak, żeby był dogodny dla mnie. Widać, że traktuje każdego indywidualnie i jest terminowy.

Polecam wszystkim którzy cenią fachowość i profesjonalizm. Jak dla mnie adwokat godny polecenia.

Nie życzę nikomu korzystania z usług adwokata ale jeżeli ktoś już jest do tego zmuszony to z czystym sumieniem polecam tego fachowca! Pilnuję terminów, i pełen profesjonalizm.

Rozprawa przebiegła szybko i bez większych nieporozumień. Jeżeli ktoś szuka dobrego adwokata polecam.

Ogólnie to nie ma się do czego przyczepić. Cena przystępna i rozprawa przebiegła w miarę sprawnie. Polecam wszystkim, którzy cenią jakość i fachowość.

Najepszy adwokat, wielki szacunek i słowa uznania dla tego Pana. Polecam

Mecenas W. Chróścielewski bardzo profesjonalnie i szybko podszedł do sprawy i załatwił wszelkie formalności. Widać, że zna się na tym co robi i skutecznie stosuje swoją wiedzę i doświadczenie w praktyce.

Naprawde skuteczny adwokat z prawa pracy z Lodzi. Zakonczyl moja sprawe ogromnym sukcesem. Mina pracodawcy bezcenna.:)

Jeśli potrzebujesz adwokata od spraw karnych w Łodzi. Idz do Niego. Świetny.

Wawrzyniec Chróścielewski jest bardzo dobrym prawnikiem z zakresu prawa karnego, obeznany w temacie, zaangażowany i skuteczny.

Korzystałem z usług Mecenasa Chróścielewskiego nie raz, głównie w wymiarze porad z zakresu prawa pracy. Bardzo kompetentny prawnik z ogromną wiedzą. Polecam

Bardzo dobry adwokat. Reprezentował mnie w sprawie dotyczącej ustalenie stosunku pracy. Wszystko zakończyło się po mojej myśli. Zna się na rzeczy. Jest naprawdę dobry w tym co robi. Sąd nie uwierzył kałamstwom pracodawcy.

Zostałam bardzo źle potraktowana przez mojego byłego pracodawcę. Obiecałam sobie, że nie zostawię tak tego i postanowiłam poprosić prawnika o pomoc. Dzięki Bogu trafiłam na Mecenasa Chróścielewskiego. Dzięki niemu odzyskałam swoją godność i pieniądze!

Potrzebowałam fachowej opinii prawnej z zakresu prawa pracy – miałam konflikt z jednym z moich pracowników, który – mówiąc najogólniej – za dużo kombinował w pracy. W tej kwestii zwróciłam się do Pana Mecenasa, który bardzo szybko przygotował odpowiedni dokument i pomógł rozwiązać ten problem od strony prawnej. Godny polecenia.

5/5 - (5116 votes)

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.In. W celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeśli nie wyrażają państwo zgody, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie strony.

Akceptuję
jQuery(document).scroll(function(){ var y = jQuery(this).scrollTop(); if(y > 180){ jQuery('.top-bar').addClass('top-bar-white'); }else{ jQuery('.top-bar').removeClass('top-bar-white'); } }); function openNav() { document.getElementById("myNav").style.width = "100%"; } function closeNav() { document.getElementById("myNav").style.width = "0%"; }